Winstrol Stanozolol Tabletki, Cena, Efekty

Winstrol Stanozolol Tabletki, Cena, Efekty

Przykładowo cykl z użyciem winstrolu i testosteronu z pewnością przyniesie skutek w postaci podwyższenia poziomu wolnego testosteronu, co za tym idzie wzrostu jego aktywności w organizmie. Dotyczy to szczególnie zwłaszcza wersji oralnej stanozololu, tylko ta wersja wymusza pierwsze przejście przez wątrobę. Winstrol działa hamująco na wytwarzanie SHBG kup pod linkiem (jego produkcją zajmuje się właśnie wątroba). Badanie porównujące dostępne wersje sterydu wykazało, że w blokowaniu produkcji SHBG bardziej skuteczna jest wersja oralna. Co ważne sam stanozolol wykazuje niskie powinowactwo do SHBG, dlatego w krwiobiegu pozostaje w postaci biodostępnej. “suchy” mięsień (wolny od wody i tłuszczów) doskonałej jakości.

– skutki uboczne

Dzięki tym wszystkim procesom, jakie zachodzą następuje znaczny przyrost wysokiej jakości masy mięśniowej, a także wzrost siły. Warto mieć tego świadomość, zanim zdecydujemy się na jego stosowanie. Osoby, które zdecydowały się na ten krok często zmagają się z dolegliwościami takimi jak bóle brzucha, trądzik, wypadanie włosów, bolesność stawów czy przerost prostaty. Panowie często narzekają również na częste, niekontrolowane erekcje, co bywa dość kłopotliwym a często również bolesnym problemem.

  • Jest pochodną metabolitu testosteronu, czyli najbardziej znanego hormonu, wspierającego syntezę białek i stymulującego rozwój mięśni.
  • Aby dać organizmowi wystarczająco dużo czasu na wykorzystanie całego syntetycznego testosteronu, Clomid należy spożywać dwa tygodnie po cyklu sterydowym.
  • Ten steryd anaboliczny wcale nie aromatyzuje, co uniemożliwia estrogenne skutki uboczne stosowania Winstrolu.
  • Choć Winstrol jest jednym z bardzo popularnych środków w środowisku sportowym i kulturystycznym opinie na jego temat są podzielone.

Androgenne skutki

Wiele leków dostępnych bez recepty jest bardzo męczących dla wątroby. W rzeczywistości niektóre są bardziej hepatotoksyczne niż wiele sterydów anabolicznych. Stosowanie leków dostępnych bez recepty należy ograniczyć do przypadków, gdy jest to absolutnie konieczne. Zaleca się również uzupełnienie suplementem detoksykacyjnym wątroby podczas stosowania Winstrolu lub jakiegokolwiek sterydu C17-aa. Jeśli zastosujesz się do tych zasad podczas cyklu, to wszystkie wskaźniki powinny po cyklu wrócić do normy.

U kobiet dawki są znacznie niższe od 10mg co drugi dzień przez tydzień, następnie można aplikować codziennie. Ostatnia uwaga na temat hepatotoksyczności – zarówno doustna jak i iniekcyjna forma Winstrolu jest hepatotoksyczna. Jeśli chcesz uniknąć uszkodzenia wątroby, powinieneś unikać wszystkich sterydów C17-aa, niezależnie od tego, czy są one doustne czy wstrzykiwane. Tak jakwspomniałem, winstrolu używa się w końcowej fazie cyklu redukcyjnego. Używanie winstrolu w końcowej fazieredukcji daje nam jeszcze jeden fajny efekt.

Winstrol jest często porównywany do Anadrolu, który jest uznawany za jeden z najsilniejszych sterydów do spożycia doustnego. Już samo to powinno dać nowicjuszom wyobrażenie o tym, do czego zdolny jest ten steryd. Działa głównie poprzez aktywację sygnalizacji za pośrednictwem AR.

Leave Comment